Увага! Карантин!

На час карантину для учнів організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. З цією метою класоводи та класні керівники створили вайбер групи для учнів і батьків кожного класу у яких вчителі координуватимуть навчання учнів (викладатимуть посилання на власні відеоуроки, на відеоуроки з інтернету, на приклади розв’язання завдань, на завдання для самостійного розв’язання, на тестові завдання та ін.). Просимо Вас допомогти дитині обрати зручний формат роботи з кожного навчального предмета та контролювати виконання завдань. Не допускайте перебування дітей у місцях скупчення людей, у компаніях однолітків з метою запобігання зараженню інфекцією.

У разі виникнення питань ви можете звернутися до педагогів в онлайн чи телефонному режимі. Бажаємо Вам здоров’я та успіхів у навчанні!!!