Як розповісти дитині про життєві цінності, щоб вона почула та зрозуміла

Життєві цінності – це те, що люди вважають важливим у своєму житті. Це їхні переконання, принципи, орієнтири. Це компас, який визначає не лише долю людини, а й її стосунки з оточуючими. Життєві цінності формуються у дитинстві, вони закладають фундамент усього подальшого життя.

Як же сформувати ці цінності, як розповісти дітям про них, як зробити так щоб діти почули дорослих?

Слова не завжди є доцільними та почутими.

Вашій увазі пропоную сімейний перегляд мультфільмів з метою виховання у дітей справжніх людських цінностей.

Після перегляду можна обговорити почуття, емоції, думки дитини. Вчинки героїв. Які риси головного героя  дитина хотіла б взяти собі, чому.  Тим самим допомогти розібратися з основними цінностями в житті. На підсвідомому рівні закласти їх  для  подільшого життя своїх нащадків.