Психологічний вісник. Дитячі травми

Життя кожної людини починається від народження.

Щасливі батьки, щасливе дитинство, щасливе майбутнє. В кожного воно своє.

Кожний пережитий день залишає в нашому житті певний відбиток на несвідомому рівні. Все починається з моменту появи на світ, від того наскільки дитину чекали, наскільки вона є бажаною, які прийняті в сім’ї методи виховання та впливу, сімейні цінності і так далі.

Кожна особистість ворсується самостійно, але початок формування , так би мовити старт дає сім’я. Тому важливо виховувати дітей в любові, ласці, турботі про них і повній довірі та спілкуванні.

Дитину треба навчати а не сварити, пояснювати а не забороняти. Бути для них товаришем, наставником, прикладом та людиною яка завжди їх вислухає, підтримає та допоможе. У жодному  разі не принижувати її особистість, не порінювати з іншими. Інакше дитина отримує дитячу травму (а вони бувають різного характеру та ступеню) яку вона  несе через все життя, яка може заважати їй стати свідомою, цілеспрямованою, успішною людиною.

Любіть своїх діток, адже ви їх народили, вони є щастям, вашим майбутнім та сенсом вашого життя.